kombi tamiri

Neden Çalışmıyor?

Günümüzde birçoğumuzun evinde olan kombiler artık hayatımızın bir parçası. Özellikle kış aylarında daha sık kullandığımız kombi kimi zaman arıza verebiliyor. Kombi arızasının birçok nedeni vardır.Kombi arızasının nedenleri basit olabildiği gibi bazen ciddi teknik arızlar da söz konusu olabiliyor.Kombi arızasının nedenlerine genel olarak bir göz atacak olursak:

Günümüzde kullanılan birçok kombi içindeki su tükendiği zaman çalışmayabilir.Kombinin belli bir standart su basıncı vardır su basıncını kontrol etmeniz gerekir.

Elektirik şartelleri kapalı olabilir.

Kombiye gaz ileten basınç vanası kapalı olabilir.

Kombinizin uyarı lambası açık olabilir.

Kombinizin özelliklerine göre de kombi arızasının nedenleri çoğalabilmektedir.Örneğin;kombiniz pilotlu ise pilot alevi yanmayabilir.

Bu saydığımız nedenler basit olmakla birlikte ya sizden kaynaklanan ya da kendinizin müdahale ederek düzeltebileceğiniz kombi arızalarıdır.Bunlar dışında sebebini anlayamadığınız etkenlerden kombiniz çalışmıyorsa derhal bir teknik servisi çağırmanız gerekir.

Arızaları En Aza İndirmek İçin Ne Yapmam Gerekir?

Kombi seçimi çok önemli bir faktördür.Sürekli kullanım özelliğine sahip olduğu için seçimlerimizi yapmadan önce kombi ile ilgili bilgi sahibi olmanız gerekir.Hayatınızın en önemli seçimlerinden biridir çünkü hayatınızın bir parçası.Teknik terimlerden uzaklaşıp halk dilinde önemini şu kelimelerle ifade edebiliriz:  duş almak,temizlik ve hijyen için sıcak su ihtiyacı,her gün yemek pişirdiğiniz ocak,kış aylarında ısınmak için kullandığınız araçtır.Hayatınızda bu denli öneme sahip kombinin seçiminde de dikkatli olmanız ve doğru tercih yapmanız gerekir.Yapacağınız doğru tercihle “alırken kazanmış” olursunuz.

Neden Biz?

Alırken kazanmak istiyorsanız sektörünün öncü firmalarından olan firmamızın kombilerini incelemelisiniz.Basit kullanışı ve görünüşüyle bile içinizi rahatlatacak özelliklere sahip kombi çeşitlerimiz mevcuttur.Teknik donanımı ve kaliteli parça kullanımı ile karşılaşacağınız arızaları en aza indirgeyebilirsiniz.Yakıt tasarrufu sağlayarak faturalarınızı da düşük tutarlarda ödeyebilirsiniz.Bu şekilde cebinize de katkı sağlamış olursunuz.Ürünlerimiz garantilidir.Firmamız servis hizmetleri açısından sağladığı avantajlar ve kalitesiyle piyasada birçok kombi satıcısının önerdiği bir firmadır.Montaj ve doğalgaz tesisatı işlerinizi kaliteli ve güvenilir bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Kombi arızasıyla sık sık karşılaşmak istemiyorsanız,”alırken kazanmak” istiyorsanız ve günlük hayatınızın bir parçası olan kombiyi en kolay şekilde kullanmak istiyorsanız,sizleri bayilerimize bekiyoruz