İyi bir kombi almak kadar kombi bakımı yaptırmak da önemlidir. Kış aylarında kombinizin iyi çalışması için havalar soğumadan kombi bakımı yaptırmalısınız. Her yıl yaptıracağınız bakımlar kombinizin ömrünü uzatır, yüksek gelen faturaları engeller, enerji tasarrufu sağlar ve kombinin verimini arttırır. Yıllık bakımlar sayesinde cihazınızda oluşabilecek sorunlar önceden tespit edilir ve bunun önüne geçilir. Yılda en az bir kez bakım yaptırmanızı öneririz.

Kombi servisi kapsamında kombi bakımından arıza durumuna kadar birçok konuda hizmet verilmektedir. Petek temizleme ve yıkama, parça değişimi, bakım, tamir, gaz alarm cihazı takma işlemi, tesisat yıkama, filtre temizliği, çakmak ayarı yapımı bunlardan birkaçıdır. Kombi bakımı işleminde cihazın suyu boşaltıldıktan sonra çamur tutucu filtre temizlenir, proplar zımparalanır, fan temizliği ve yağlanması yapılır, genleşme tankı kontrol edilir, yanma odası alev boyuna bakılır. Cihazın bakımı bittikten sonra sizlere servis fişi verilir. Hem can hem mal güvenliğiniz için kombilerinizin onarım ve bakımını geciktirmeden yaptırmalısınız. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için, işini son derece bilinçli yapan gezici ekibimizle beraber son teknoloji ürünlerle çalışıyoruz. Bu konuda kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Maltepe ilçesinin her mahallesine hizmet veren servisimiz haftanın her günü çalışmaktadır. Arızasını giderdiğimiz her kombi için garanti veriyoruz. Doğru kombi kullanımı hakkında sizlerin sorularını yanıtlıyoruz.

Kombinin sağladığı ısının kaybolmaması için evlerinizde cam, kapı kontrolü yaptırmanızı öneririz. Evlerinizde ısı yalıtımı yok ise peteklerinizin arkasını alüminyum folyo ile kaplamanız tasarruf sağlayacaktır. Radyatörlerin üzerine konulan eşyalar ve örtüler kombinin daha fazla yakıt yakmasına neden olmaktadır. Bunun yanında oda termostatını belli bir sıcaklığa ayarlayıp sabit tutmanız gerekmektedir. Bir derece yükseltmeniz bile daha fazla yakıt yakmasına neden olur.  Eğer faturanızın yüksek geldiğini düşünüyorsanız tesisat yıkama yaptırarak bu durumdan kurtulabilirsiniz.

Maltepe kombi servisi olarak sizlere kaliteli, hızlı ve doğru hizmet garantisi veriyoruz. Titiz bir çalışma ve uygun fiyatlarla tanışmak için bizlere ulaşın. Bizi tercih ederek kaliteli hizmet farkını hissedeceksiniz. 7/24 bizleri arayabilir, sorularınıza ve tüm kombi sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.