Kolay ve tasarruflu kullanımı ile evinizde başka bir ısıtıcıya ihtiyaç duymaksızın kullanacağınız kombilerinizin tam işlevselliği açısından bütün sorularınızın doğru ve güvenilir cevaplarının bizde olduğunu söylemekten mutluluk duyuyoruz. Sizin ve ailenizin hayatı bizim için önemli

Kombi kullanımı kolay ve rahatlığının yanında güvenilir ellerde kombi bakımı yapılması ve herhangi bir arıza durumunda konu hakkında eğitimini almış uzman bir ekiple çalışan kombi servisi tercih edilmesi de önemlidir. Firma olarak temel amacımız çalıştığımız alanları kendi evimiz ve siz değerli müşterilerimizi de ailemiz olarak görmemizdir. Bu bilinçle yapmış olduğumuz çalışmalarımızda kusursuz hizmet kaçınılmazdır. Çünkü sizin ve ailenizin hayatı bizim için önemli.

Neden kombi bakımı yaptırmalısınız

Kombilerinizin uzun süre ve güvenli şekilde kullanımı için her yıl kombi bakımı yaptırmalısınız. Bu sayede çok daha tasarruflu bir ısı kullanımı sağlayacağınıza emin olabilirsiniz.

Kombi Servisi seçiminde nelere dikkat etmelisiniz

Yetkili olduğu kurumun onayı, çalışanlarının mesleki yeterlilik belgesi, kalite belgesi ve sektördeki referansı kombi servisi seçiminde dikkat edilecek hususların başında gelmektedir. Ayrıca kombi bakımı ve kombi arızaları için aradığınızda size sağlanacak hizmetin hızı da önemli diğer bir husustur. Kombi arızalarında hızlı müdahale çok önemlidir, hayat kurtarır.

Kombi çeşitlerimiz

Yoğuşmalı Kombi; Kombiler doğalgaz yaktığı sırada su buharı çıkmaktadır. Yoğuşmalı kombiler bu su buharını kendi enerjisine katarak. Buhardan enerjiyi aldıktan sonra suyunu dışarı atar. Bu sayede kombinin verimliliğini % de 15-20 arasında arttırır. Kısacası tasarruflu kombidir.

Konvansiyonel Kombi (Hermetik,bacalı); Yanma için gerekli oksijeni baca veya fan yardımıyla dış ortamdan alıp yanma sonrası çıkan gazı aynı yolla farklı sistemle dışarı vererek çalışan kombi çeşididir.

Hizmetlerimiz

Ataşehir kombi tamircisi olarak yoğuşmalı ve konvansiyonel kombilerinizde kombi bakımı, yeterli veya yetersiz petek ısınması, peteklerin bölgesel ısınması, kombinin patlamalı yanması, sıcak su kullanımında peteklerin aşırı ısınması, kombinin su akıtması, kombinin aşırı gürültülü çalışması, suyun ısınmaması ve bunun gibi oluşabilecek tüm sorunlarınız için konusunda uzman personellerimiz ile kombi servisi ile hizmetinizdeyiz.