Bilim ve teknolojik gelişmeler her anlamda hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Isınma, sıcak su ve yemek pişirme ihtiyaçlarımız içinde kombi bu kolaylıklardan biridir. Bizde İmmergas kombi servisi firması olarak hayatınızı daha fazla kolaylaştırmak için çaba ve emek sarf etmekteyiz. Bizim firma olarak amacımız sizlere yardımcı olmaktır. Evinizin temel ihtiyacı olan kombi konusunda her türlü desteği sizlere sunabilmekteyiz. Kuruluş amacımız kombidir. Kombi bizim ana uzmanlık alanımızdır.

Kurumsal bir yapıda ve geniş bir hizmet bölgesinde faaliyet göstermekteyiz. Birbirinden yetenekli ve uzman kadrolarımızla sizlere yardımcı olmaktayız. Arka planda iyi bir organizasyon yapımız bulunmaktadır. Tüm işlemlerimizi teknik ve sorunsuz bir şekilde karşılamaktayız. Gelişen teknolojileri çok yakından takip etmekteyiz. Her geçen gün daha elektronik ve dijital bir noktaya gelen kombiler için her türlü desteği verebilmekteyiz. Kombi oldukça hassas bir cihazdır. Aynı zamanda çok tehlikelidir. Bireysel müdahalelerden kesinlikle uzak durmalısınız.

Çünkü bu cihaz gazla çalışmaktadır. Ayrıca işi bilmeyen acemi firmalara asla cihazınızı teslim etmemelisiniz. Bizde İmmergas kombi servisi firması olarak yüksek oranda bir deneyime sahibiz. Tüm işlemlerimizde sizlere sorunsuzca hizmetler sağlayabilmekteyiz. Yüksek hizmet kalitemizden faydalanmak isterseniz hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi çalışanlarımız sizlere 7/24 hizmet sunmaktadır.

İmmergas kombi servisi olarak kombinizin ihtiyacı olan tüm işlemleri yapıyoruz. Kış aylarından yaz aylarına doğru geçerken sizlere inanılmaz bakım kampanyaları sunmaktayız. Kombinizin bakımı çok önem arz etmektedir. Bakımınızı şimdiden yaptırabilir ve soğuk kış günleri öncesi hazırlığınızı tamamlayabilirsiniz. Bu kapsamda yaz aylarında çok cazip fiyatlarla sizlere bakım hizmeti sağlamaktayız. Bakım çerçevesinde sizlerin programına uygun gün ve saatte evinize geliyor ve kısa sürede cihazınızı kışa hazırlıyoruz. Öncelikle tüm gaz ayarlamalarını yapıyoruz. Kombinin brülörünü söküyor ve temizliyoruz. Tüm filtreleri en ince detayına kadar temizliyoruz. Parça kontrollerini yapıyor ve sorunlu olanları değiştiriyoruz.

Her marka kombiniz için orijinal ve garantili parça desteğimiz bulunmaktadır. Birçok nedenden dolayı kombi bakımı çok önemlidir. Cihazınızı uzun ömürlü kullanmak isterseniz kesinlikle her yıl bakım yaptırmalısınız. Kış aylarında daha yüksek verim almak isterseniz yine kombi bakımının önemi çok fazladır. Daha az enerji tüketmenin yolu da yine kombi bakımından geçmektedir. İşte tüm bu nedenlerden dolayı kombi bakımı çok önemlidir diyoruz ve sizlere çok uygun kampanyalarımızla kombi bakım hizmetleri sağlıyoruz. Yazlık kampanyalarımızdan mutlaka faydalanmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca kredi kartıyla ödemede yapabilirsiniz. Firmamız bakım hizmetlerinin dışında ilk tesisat aşamasında kombi tercihleriniz içinde sizlere yardımcı olmaktadır.  Biz her zaman sizlerle olmaktayız. Hızlı, kaliteli ve garantili servis hizmetlerimizle sektörde lider ve öncü bir firma konumundayız.

Firmamız çok deneyimli bir firmadır. Gelişen teknolojileri çok yakından izlemekte ve saha elemanlarını bu konuda sürekli eğitmektedir. Kombi teknolojisi her geçen gün ilerlemektedir. Oluşabilecek arızalar için bu konuda bilgi olmak gerekir. İşte bizde İmmergas kombi tamiri hizmetlerinde bilgili bir firmayız. Oluşabilecek her türlü arızalarınıza kalıcı ve hızlı çözümler sunmaktayız.

Bizi hemen arayabilirsiniz. Teknik saha elemanlarımız sizlere arızalar konusunda yardımcı olacaklardır. Yerinde müdahalelerle çok uygun fiyatlara bu hizmeti sunacaklardır. Arıza hizmetlerimizde biz firma olarak tüm işlemlerimize garanti vermekteyiz. Aynı noktadan oluşabilecek her türlü arızalar için ücretsiz tamir hizmetimiz olacaktır. Biz firma olarak sizlerin memnuniyeti için çaba sarf ediyoruz. Rahatlıkla bizi arayabilir ve destek alabilirsiniz.