Doğalgazın yaygınlaşması nedeniyle ülkemizde kombi kullanımı hızlı bir şekilde artmıştır. Zaman ilerledikçe ısınmada yaşamımızı kolaylaştıran kombiler ev ve işyerlerimizde ihtiyaca göre farklı markalarda farklı tesisatla çoğalmış ve bizde bugünkü yerini almıştır. Hayatımızdaki yeri ve önemi büyük olan kombilerimizin bakımları tamirleri sağlığımız için ve kombilerin verimli çalışması için önem teşkil etmektedir. Günümüzde birçok kişinin evinde bulunan kombiler, birçok farklı açıdan bizlere kolaylık sağlar.

Fakat en ufak arızada büyük sorunlar olmaması için doğrudan profesyonel bir müdahale gerekir. Ya da, belli dönemler içerisinde mutlaka bakımlarını eksiksiz bir şekilde yapılması gerekir. İşte bu tür alanda firmamız doğru seçimdir. Kombi alırken genelde marka ve fiyat araştırması yaparız ama aslında kombilerde bakılması gereken şeyler mahalin hacmi, mahalin havalandırma durumu, gaz tesisat durumu, baca durumu, ısı kaybı, kritik devre basınç kaybı, tesisat su hacmi ve genleşen su miktarı ve cihazın ateşleme şeklidir. İşte bu durumda İçerenköy Kombi Tamirine başvurmalısınız. Size kombi seçiminizde hem yardımcı olur hem de kolaylıklar sağlarız.

Kombilerinizin aylık,  yıllık bakımları ve tamir işlemleri yönetmeliğe uygun kurallara göre sertifikalı personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Kombilerinizin bakımları ve tamirleri hem mal güvenliğiniz, hem de can güvenliğiniz için hayati önem taşımaktadır. Peki, neden kombi bakımı ve tamirini yaptırmalıyız? Yukarıda belirtiğimiz gibi can ve mal güvenliği, enerji tasarrufu, kombinizin ömrünün uzaması,  kombinizin verimli çalışması ve küçük fiyatlarla halledebileceğiz işlere fazla para vermeden hallettirebilirsiniz.

Firmamız kombi tamirlerinde ve bakımlarında kullanılan malzemeleri daima tescillenmiş kalite standartlarına uygun malzeme kullanarak kaliteden ödün vermemekteyiz.  Fiyatlarımızla da siz değerli müşterilerimize hitap ederek sizleri memnun etmekteyiz. Sitemizde bulunan servis formunu doldurarak bize ulaşmanız oldukça basittir. Ya da telefon ile bize başvurarak size ulaşmamız mümkündür. Sizin istediğiniz tarihte ve saatte sizi yormadan ve değerli vaktinizi fazla harcatmadan en kısa zamanda kombi bakımınız ve tamirinizi yapmaktayız.

İçerenköy kombi tamiri yıların verdiği tecrübe ile alanımızın en iyisi olmayı hedeflemiş ve ilke edinmiştir. Kombide kaliteli malzemeler hızlı ve akılcı çözümler, sertifikalı ürünler bizden sorulur. Sizler de alanında uzman bir ekip aramak için vakit kaybetmeden, ihtiyacınız olan kombi tamir desteğini tamamen kapsamlı bir düzen içerisinde almak istediğiniz de bize başvurmalısınız. Başvuru tarihinden itibaren en kısa zamanda, güler yüzlü personelimizle size geri dönüş yapılarak ciddi ve saygılı çalışmanın mutluluğunu duyarsınız.

Emin olmak ve güven vermek bizim işimiz. Kombi hakkında küçük ipuçları vererek cebinize de hizmet vermekteyiz. Kombiyi kısa süre için kapatıp tekrar açmanın daha fazla yakıt harcadığı söyleniyor, ne kadar doğru? Evin içerisinde, 60 dereceye ulaştık. Kombiyi kapattığımız zaman tekrar 60 dereceye ulaşmamız için daha fazla yakıt sarfiyatı gerekmekte. Bundan dolayı da belli oranlarda kapatmadan kullanırsak, düşük seviyelerde, o zaman daha iyi olacaktır.  Bacalı kombi ile hermetik kombi arasındaki fark nedir? Hangisini tercih etmeliyim?Bacalı kombilerde fan yoktur. Atık gaz, sıcaklığından dolayı genleşerek yükselir, tabii bir çekim ve baca vasıtasıyla dış ortama atılır. Bu nedenle bacalı kombi cihazları standartlara uygun yapılmış bir bina bacasına bağlanmalıdır. Bu tür ip uçlarıyla da siz  müşterilerimizi bilinçlendirerek firmamıza düşen hizmetten fazlasını yapmaktayız.