Kış mevsiminin yaklaşmasıyla, evlerimizdeki sıcak su ve ısınma ihtiyacımızı karşılayan kombilerimizin, bakım gereksinimi olabilmekte. Soğutma, ısıtma problemlerinin birçoğu, genellikle yanlış kullanımlardan dolayı meydana gelmektedir. Örneğin, evde olmadığımız zaman kombimizin derecesini ya ekonomi seviyesinde tutmalıyız ya da ana şalterinden komple kapatmalıyız. Bu tip durumlarda genellikle kombinin, aşırı ısınmasından doğan elektronik aksam problemleri çıkmaktadır. Dolayısıyla kombimiz, bununla beraber birçok sorunu da beraberinde getirebilmektedir. 

Kombilerin yanlış kullanılmasından ziyade, yanlış bakım ve onarım yapılmasından dolayı arıza vermesi de görülebilmektedir. Kombi satın alırken dikkat edebileceğimiz özelliklerden, ucuz ve çin menşeili ürünleri pazarlayan satıcılar genellikle bahsetmezler. Bu yüzden araştırmadan, kombi satın almamalıyız. Birçoğumuz, dairemizdeki mevcut kombileri kullanmaktayız, ancak daireye taşınırken içerdeki mevcut kombiyi kontrol ettirip arıza tespitinin ve onarımının yapılmasını düşünmeyiz bile.

Bu yüzden çevremizdeki kombi hizmeti sağlayan şirketleri de araştırmalıyız. Ev ve işyerlerimize yakın olan kombi firmalarının da daha önceki yaptığı işleri sormaktan kaçınmamalıyız. Çünkü bilinçsizce onarım, daha büyük maddi kayıplara sebep olabilmektedir. Özellikler ucuz yollu satın alınan kombiler kısa vadede yarar sağlasa da, uzun dönemde verdiği arızalar ve yedek parça problemleri sebebiyle tercih edilmemelidir. Kaliteli ve bilindik markalar tercih edilmelidir.

İçerenköy bölgesinde kombi arıza tespiti ve tadilat dahil her türlü bakım ve onarım işlemleri, uygun fiyatlara bulunabilmekte. Daha çok mutfakta ve balkon taraflarında bulunan kombilerde, özellikle kış mevsimlerinde basınçtan kaynaklanan ateşleme, yanma, su sızdırma, ısınma problemleri, basınç ayarları, elektronik kontrolleri dahil olmak üzere bütün arızaları, aynı gün içerisinde tespit edilip onarılabilmekte. İçerenköy ve bölgesindeki yerlere, birlikte büyük bir titizlikle hizmet verilebilmekte. Firma ayrıca, tüm marka ve modellere uygun olarak, yedek parça ve onarım da yapmaktadır.