İÇERENKÖY

Biz insanlar kendi sağlıklarımıza ne kadar çok dikkat ediyorsak kullandığımız ürün ve cihazlarında sağlıkları ve bakımlarına o kadar dikkat etmemiz gerekmektedir. Kış ayları için vazzgeçilmez cihazlarımızdan olan ve her evde bulunan kombi bakımlarıda bir o kadar önemli olmaktadır. Bizde İçerenkköy kombi bakımı hizmetleri veren bri firma olarak bu önemin farkında olmaktayız. Bu cihazlar soğuk kış günleri için hayati öneme sahiptir. Cihazınızın bir saat bile çalışmaması sizlere önemli sağlık sorunları yaşatabilmektedir. Kombi evinizi ısıtan bir cihazdır. Bu cihazın sürekli çalışıyor olması çok önemlidir. Bunun içinde en önemli olan şey bakım yaptırmaktır. Bu cihazlar elektronik cihazlardır. Her biri digıtal ve hassas bir yapıya sahiptir. Uzman bir firma tarafından her yıl düzenli ve periyodik bir şekilde bu işlemlerin yapılıyor olması hayati derecede önem arz etmektedir. Bizde firma olarak deneyimli ve tecrübeli bir firmayız. Oldukça pozitif işler yapmaktayız. Servis ağımız çok geniştir. Teknolojiyi çok yakından takip etmekteyiz. Bu sayede her marka cihazınıza detaylı bir şekilde bakabilmekteyiz. Tüm bakım ve diğer sorunlarınız için firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

İçerenköy kombi bakımı firması olarak sunmuş olduğumuz bakım hizmetleri çok kapsamlı olmaktadır. Bu anlamda bizden bakım talebiniz olduğu anda hızlı bir şekilde sizlere ulaşıyoruz. Çok uygun bakım fiyatlarımız ve dönemsel kampanyalarımızla sizlere avantajlı hizmetler sunmaktayız. Bu çerçevede öncelikle cihazınızın tüm temizleme işlemlerini sorunsuz bir şekilde yapmaktayız. Yanma haznesi, meme gözenekleri, filtreler, prop gözleri ve brulör detaylı bir şekilde temizlenmektedir. Bunun dışında ikinci aşamada ayarlamalar yapılmaktadır. Bu ayarlamalar kapsamında çakmak, gaz valfi ve kalorifer kapasite ayarları sorunsuz bir şekilde yapılıyor olacaktır. Cihazınızın son kontrolleri yapıldıktan sonra sizlere sorunsuz bir kombi teslim ediyor olacağız. Bu bakımların yaptırılması kesinlikle sizlerin avantajına bir durumdur. Yaptığımız kombi bakımları sayesinde ideal kış sıcaklıklarına kavuşmuş olacaksınız. Bunun dışında can ve mal güvenliğiniz azami düzeyde korunmuş olacaktır. Ayrıca yakıt tasarrufu konusunda ciddi bir kazanç sağlamış olacaksınız. Uzun ömürlü ve arızasız bir kombi için bu bakımlar çok önemli olmaktadır.

Biz İçerenköy kombi bakımı firması olarak sizlere kalıcı ve çözüm odaklı hizmetler sunmaktayız. Her yıl düzenli olarak firmamızdan bu hizmetleri talep edebilirsiniz. Sürekli ve daimi müşterilerimiz için uyguladığımız çok cazip fiyat seçeneklerimizden sizde fayda sağlayabilirsiniz. Bakımlarınızı düzenli ve periyodik bir şekilde yaptırmazsanız önemli sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu nedenle kış mevsiminde zor durumda kalmamak, kampanyaları kaçırmamak ve yoğunluklara denk gelmemek için kış ayları gelmeden bakımlarınızı firmamızdan yaptırabilirsiniz. Cihazınızı bakım yaptırırsanız uzun yıllar kullanabilme şansına kavuşursunuz. Peteklerinizden daha yüksek ısı alır ve ömürlerini uzatırsınız. Hem kombinizin hem de peteklerinizin yüksek bir verimlilikte çalışamasını sağlarsınız. Yakıttan çok ciddi tasarruf elde eder ve kazanç sağlarsınız. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu bakımlarınızı yaptırmazsanız can ve mal güvenliğinizi riske atmış olursunuz. Tamiri mümkün olmayan yada çok yüksek maliyetli arızalarla baş başa kalabilirsiniz. Cihazınızdan hiçbir zaman yüzde yüz performans elde edemezsiniz. Ve son olarak cihazı çok kısa süre kullanabilirsiniz.

Tüm bu nedenlerden dolayı İçerenköy kombi bakımı firmamızdan bakım hizmeti almanız çok önemlidir. Firmamız İstanbul’un her yerine hizmet verebilmektedir. Geniş bir hizmet ağına sahiptir. Hızlı araçlarımızla sizlere 7/24 hizmet verebilmekteyiz. Çağrı merkezimiz sizlere her zaman hizmet vermektedir. Dilediğiniz zaman arayabilir ve bizden destek alabilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti ilkesi doğrultusunda hizmetlerimiz devam etmektedir. bizi hemen arayabilir ve bakımınız yaptırabilirsiniz.