Isıtma sistemleri, ısıtma işlemlerini sıcak suyu borular sayesinde sistem içinde dolaştırarak sağlar. Sistem içinde dolaşan su zamanla peteklerde, borularda ve petek vanaları gibi sistem içinde yer alan parçalarda kireçlenmeye, tortu ve çamur oluşuma sebep olur. Isıtma sistemi içerisinde biriken kireç, tortu ve çamur suyun rahat dolaşımını veya bazı noktalara hiç ulaşmamasına sebep olur. Böylelikle az ısıtma ya da tamamen ısıtmama gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Bu tarz sorunlarla karşı karşıya kalmamak adına mutlaka kalorifer peteği temizliği belli aralıklarla mutlaka gerçekleştirilmelidir. Ayrıca kireç ve tortu yüzünden tam olarak istenilen seviyede çalışmayan kalorifer sistemi yüksek yakıt tüketimi dolayısıyla ödenen yüksek paralar demektir. Belli aralıklarla yaptıracağınız petek temizliği sizlere yakıt tasarrufu sağlayarak yüksek paralar ödemenizin de önüne geçecektir.

Peteklerin temizliğini standart temizlik malzemeleri ile yapmak olanaksızdır. Peki peteklerin temizliği nasıl yapılır dediğinizi duyar gibiyiz. İşte tam bu nokta petek temizliği alanında hizmet veren firmamız kalitesi ve profesyonel kadrosu ile yanınızdayız.  Firmamız uzun yıllar alanında kazanmış olduğu deneyim ve tecrübe sayesinde sağlıklı çalışan bir ısıtma sistemine sahip olmanız adına özverili ile çalışmaktadır. Petek temizlikleri özel kimyasallar ve özel ekipmanlar sayesinde sağlanır.

Kalitesiz kimyasallarla yapılan temizleme işlemleri peteklerdeki kireç, tortu ve çamuru tamamen sökememektedir. Dolayısıyla bu kimyasallarla gerçekleştirilen temizlikler tam olarak amacına ulaşamamakta ve kısa süre içinde tekrardan tıkanıklar ve ısıtma problemleri baş göstermektedir.  Firmamız ise kullandığı en son teknoloji ekipman ve en kaliteli kimyasallar kullanarak çalışmakta ve uzun ömürlü bir temizlik sağlamaktadır. Çünkü yüksek müşteri memnuniyeti firmamızın yegane amaçlarındandır.

Dudullu mahallesi petek temizliği firmamız hizmetlerini petek temizleme İstanbul Dudullu ve çevresine hızlı ulaşım ve kolay ödeme avantajları ile sunmaktadır. Ekiplerimiz talebiniz üzere en kısa sürede adresinize ulaşacak bu şekilde zamandan tasarruf ederken, alanında kullanılan son teknoloji makinalar ve yüksek kaliteli temizleme kimyasalları ile sizlere sağlıklı çalışan maksimum seviyede ısı veren petekler teslim edecekler böylece cebinizden de tasarruf edeceksiniz. Firmamız profesyonel ekibi ile İstanbul Dudullu ve çevresinde siz değerli müşterilerimizin sağlıklı ve uzun ömürlü kalorifer sistemlerine sahip olmaları için çalışmakta ve çalışmaya devam edecektir.