Ülkemiz kombi markaları noktasında hayli zengin bir ülke. Sayısız kombi markası ve sayısız kombi çeşitleri var piyasada. Ancak bu denli kalabalıklar arasından sıyrılan ve kendisine özel bir alan kazanan kombi ve markalarda var elbette. İşte bu ayrılış ve sıyrılışların en başında ise Buderus kombi gelmektedir. Kalitesiz, ürünlerinde ki farklı ve çapıcı dizayn ve ürünlerin monte edildikleri mekanlara kattığı şık ve estetik görüntü dolayısıyla diğer markalara oranla kendisine haklı bir yer kazanmıştır. Bütün bu özellikleri dolayısıyla kulağımıza aşina bir markadır buderus kombi. Böylesi farklı ve özel bir marka olan buderus kombi, yurt içi zengin bir servis ağına sahiptir. Ülkemizin tüm şehir merkezleri, ilçeler ve katta köylere kadar uzanan bu zengin servis ağı dolayısıyla satış sonrası da anlamlı ve önemli bir hizmet vermektedir. Buderus Kombi Servisi bu geniş ağ yapılanması dolayısıyla tüm aksamalara anında ve etkin çözümler üretilmekte ve gurur verici yerini daha da sağlamlaştırmaktadır.

Bütün bu profesyonel çalışmalar sonrası, tüketici kitlesinde ki yerini daha sağlamlaştırarak daha geniş bir kitleye hitap etmeye devam etmektedir. Buderus kombi servisi, arızaların tespitin de son sistem cihazların kullanımının yanı sıra orijinal yedek parça ve uzman ekipler eşliğinde müdahale yapmaktadır. Teknik cihazların kullanımı dolayısıyla doğru tespit yapılmakta, tespiti yapılan parça, orijinal yedeği ile değiştirilmekte ve bu değişim ve tamirat işlemi de eğitilmiş, uzman ve tecrübeli ekip tarafından yapılmaktadır. Bu çalışma sistematiği dolayısıyla müdahale yapılan tüm cihazlar ilk günkü performansına kavuşmaktadır. Buderus kombi, bütün bu orijinal ve profesyonel yapılanması sonucunda tüm tüketici kitlesinin takdir ve teşekkürünü kazanmış ve sonucun da ilk günkü aşk ve heyecanla daha kaliteli ürünlerin imalatını yapmaktadır. Bu anlam da önemli derece de Ar-Ge çalışması yapılmakta ve bu çalışmalara özel bir değer vermektedir. Bu çalışmalar da yine alanların da uzman ve son derece iyi eğitim almış bir kadro eşliğinde yapılmaktadır.

Buderus kombi, tüm ürünlerinde ki üstün kaliteyi, uzun vadeli garanti imkânı vererek adeta perçinlemiştir. Bu garanti kapsamında tüm ürünlerinin satış sonrası bakım, onarım ve tamirat işlemlerini de aralıksız devam ettirmektedir. Servisimiz de bu bilinç ve hassasiyet ile hizmet vermektedir. Buderus kombi servisi, hem iş yerinde ve hem de yerinde müdahale yaparak tüm sorunların ortadan kalkması için özel bir çaba göstermektedir. Bu özel ve itina ile yapılan servis çalışmamız dolayısıyla sıfır sorun politikamızı tüm müşteri kitlemize sunmaktayız. Cihazınızın modeli ne olursa olsun ve arızanın boyutuna da bakılmaksızın tüm profesyonel müdahaleler devreye sokulmakta ve müşterimizin memnuniyeti kazanılıncaya kadar hassasiyetle tamirat işlemi gerçekleştirilmektedir. Cihazın tüm orijinal parçaları özenle analiz edilmekte ve arızalanan parçanın tespitinin yapılmasından hemen sonra, aynı parça yine kendi orijinal yedeği ile değişime tabi tutulmaktadır. Tamiratın bitmesi sonucun da, cihazın çalıştırılarak kontrol edilmesi ve çalışma sistematiğinin kontrol edilmesiyle cihaz sahibinin oluru alındıktan sonra mevcut yerden ayrılmaktayız. Müşterimizin oluru alınmadan, kafasında ki tüm sorular cevaplanıncaya, müşterimizin kalbi tatmin oluncaya kadar tüm girişimler büyük bir hassasiyet ile yerine getirilmektedir. İşlemin bitmesi ve müşterimizin oluru alındıktan sonra müdahale işlemine son vermekteyiz. Yapılan işlem eğer garanti kapsamın da ise sadece gerekli evrakların imzalanması ile işlem tamamlanmaktadır. Şayet arıza, garanti süresinin bitim sonrasına denk gelmiş ise, bu durum da oluşan faturanın peşin verilmesinin yanı sıra kredi kartı ile ödeme imkân ve olanağı sunulmaktadır. Şayet fatura biraz kabarık çıkıyor ise bu durumda kredi kartına taksit imkânı da verilmektedir.