Kombi cihazları yaşam alanlarını ısıtma ve su ısıtma ihtiyaçları için geliştirilmiştir. Bu cihazların ebatları ufak ve hacimleri hafif özellikte olduğu için alan darlığı gibi sorunlara sebebiyet vermeden kullanılabilmektedir. Isıtma bedeli ise kullandığınız değer ile ölçülmektedir. Bosch markalı kombi ürünlerimiz TSE onaylı ürünler olduğu için faz kaçağı gibi problemleler sebebiyet vermemektedir. Kombi ürünlerinin ısıtma kapasiteleri farklıdır. Bu sebeple ihtiyacınızı karşılayabilecek kapasiteye sahip kombi ürünü almaya özen göstermelisiniz. Bosch kombi servisi olarak geniş hizmet ve geniş servis ağına sahip bulunmaktayız. Ürünlerimiz gelişen teknolojinin takibinde üretilmektedir. Bu sebeple kombi ürünlerimiz de dijital kontrol paneli, yoguşma teknolojisi ve ön karışım teknolojisi bulunmaktadır. Bazı binalarda baca olmayabilir. Bu sebeple hermetrik kombi ürünlerimiz de tercih edilmektedir. Yoguşmalı kombi cihazları gideri gelire dönüştürüyor. Bosch markası yıllardır müşterilerine sunduğu sınırsız kaliteli hizmet ile tanınmakta ve bu hizmet sayesinde müşterilerinin hak ettiği memnuniyeti kusursuz bir şekilde müşterilerine sunabilmektedir. Soğuk kış aylarında insanların en büyük ihtiyacı ısınma ihtiyacıdır.

Isıtma hizmetleri için Bosch kombi servisimizin sınırsız ürün kapasitesinden faydalanabilirsiniz. Tanınan bir markanın ürünlerini kullanmak her zaman ayrıcalıktır.  Servisimiz kaliteli hizmeti bütün müşterilerinin ayağına taşımaktadır. Kaliteli ürün kullanmak gönül rahatlığı ile kullanabilmek için şarttır. Kalitesiz ürünler sürekli bozulur ve arızalanır. Soğuk kış aylarında bozulan kombi cihazı müşterilerin mağdur olmalarına sebebiyet vermemektir. Bu sebeple tercihinizi daima kaliteden yana kullanmalısınız.  Isıtma ihtiyacı için günümüzde milyonlarca kişi kombi ürünleri kullanmakta ve ihtiyaçlarını bu sayede karşılamaktadır. Hem pratik hem de kullanımında her hangi bir zahmet gerektirmeyen kombi cihazları birebir konforlu yaşam tarzına uygun olarak geliştirilmiştir. Servisimiz ürün bakım ve onarımını kusursuz hizmet anlayışı çerçevesinde ve en kısa zamanda tamamlamaktadır. Kusursuz hizmetimiz ile konforu yakalayın ve sıcak evinizin keyfini çıkarın. Ürünlerimizin kullanım kavuzlarını dikkatlice okuyun ve bu hususta kullanmaya özen gösterin.  Bosch kombi servisi olarak ısıtma hizmetini teknolojik ürünler ile sağlamaktayız. Ürünlerimizin tamamı 1. Kalite de ürünler olma özelliklerine sahiptir. Yoguşmalı kombi diğer kombi cihazlarına oranla az miktar da gaz tüketimi sağlar ve bu sebeple müşteriler için daha makul bir hale gelmiş bulunmaktadır. Hermetrik kombinin kapalı yanma haznesi bulunmaktadır ve bacası bulunmayan yaşam alanları için kullanımı uygundur. Bacalı kombi ise bacalı yaşam alanlarında kullanıla bilinen cihazlardır.

Ürünlerimiz tamamen uzun ömürlü kullanım amacı ile geliştirilmiştir. Bu sebeple ürünlerimiz de her hangi bir sorun meydana gelme olasılığı oldukça düşüktür. Fakat uzun yıllar boyu kullanılmakta olan ürünler zamanla arızalanabilir. Bu gibi sorunlar için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçmeli ve onlardan tamirat hizmeti alma talebinde bulunabilirsiniz. Bosch  kombi tamiri uzman ekiplerimiz tarafından  hızlı ve güvenilir bir şekilde sağlanmaktadır. Bazı arıza durumlarının sebebi ise ürünü yanlış kullanmaktır. Kullanma kılavuzuna ek olarak servisiniz ürün kullanımı hakkında müşterilerini bilgilendirmektedir. Fakat buna rağmen bazı müşterilerimiz ürün kullanımı yanlış yöntemlerle sağlamaya çalışır ve ürün arızalanır. Kullanma kılavuzunu okuyan müşteriler anlayamadıkları bir durum ile karşılaştıkları zaman müşteri hizmetlerimiz ile iletisime geçmeli ve anlamadıkları kombi cihazı kullanımı hakkında bilgi alma talebinde bulunmalıdırlar. Hizmetlerimiz tamamen kaliteli olmakla ibarettir. Servisimizin hedefi hizmet alan bütün müşterilerin eksiksiz memnuniyetlerini sağlayabilmektir. Sınırsız hizmet sunan servisimiz arıza durumlarında en hızlı şekilde tamirat hizmeti sunar bu hizmetin hızlı sağlanmasında ki amacımız müşterilerimizin mağdur olmalarına sebebiyet vermemektir. Kaliteli ürünlerimiz ile kaliteli yaşam alanlarınıza taşıyoruz.