ATAŞEHİR

Her şeyden evvel önemle ve özenle belirtmemiz gereken konu, baymak makinesinin bir Türk malı, yerli malı olduğunu belirtmek olacaktır. Yerli ekonomi, yerli istihdam ve cari işlemler dengesinden ki büyük artıları dolayısıyla Baymak makine sanayisi bu Ülkenin gurur kaynağıdır. Kendi öz kaynaklarını kullanan, ülkenin ekonomisine sağladığı katkının yanı sıra Avrupa standartlarında ki fabrika ve üretim kalitesi sebebi ile dışa bağımlılığı azaltan ve ithalat gibi olumsuz bir eylemin önünde ki en önemli oluşumların başın da gelmektedir. Bütün bu özellikleri dolayısıyla, hem millet olarak daha bir sarılmamız ve sahiplenmemiz gereken oluşum ve hem de kocaman bir tebrik ve teşekkürü hak eden firmadır. Bu anlam da, Baymak kombi servisi olmak ise başlı başına bir gurur kaynağıdır. Servisimiz, bu durumun farkında olan ve bu anlayış, bu şevk içerisinde hizmet etmeye devam etmektedir. Tüm baymak ürünlerinin önemli bir garanti vermesi, ürünlerinin kalitesini gösteren kıymetli bir veridir.

Alanın da etkin bir yere sahip ve saygın bir konumda bulunan baymak ürünleri, servis ağında ki güçlü hizmeti dolayısıyla da önemli bir hizmet ağı oluşturmuştur. Baymak kombi servisi, bu önemli işlevi yerine getirirken, uzman ve kalifiye bir ekip ile hizmet vermektedir. Tüm sorunlarınıza anın da ve etkin çözümler üretmekte ve ismine yakışan kalite de bir hizmet vermektedir. Kullandığınız hangi baymak ürünü olursa olsun, her ürünün orijinal yedek parçası hazır bulunmakta ve arızalanan parçalar orijinal yedekleri ile değiştirilmekte kısa zaman da etkin müdahalede bulunulmaktadır. Servisimizin temel prensibi mutlak müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur. Bu anlamda oluşabilecek tüm olumsuzlukları daha en başından ortadan kaldırmak ve profesyonel bir ekip ile saha da bulunmaktadır. Gerek servisimizin adresine bıraktığınız cihazlar ve gerekse de adreslerinizde yaptığımız müdahaleler, uzun vadeli sorunsuz çalışma sağlamakta ve üründen almanız gereken maksimum randımanı almanız için özenle çalışma yapılmaktadır.

Servisimize yaptığınız tüm başvurularınız anın da işleme konularak anlık müdahale imkânları devreye sokulmakta ve tüm problemlerinize en kısa zaman da ve etkin çözümler üretilmektedir. Baymak kombi tamiri işlemleri hem iş yerimiz de ve hem de sizin taleplerinize bağlı olarak yerinde işlem yapılmaktadır. Baymak kombi servisi, Baymak markasına yakışan kalitede bir hizmet anlayışına sahiptir. Nasıl ki Baymak ürünleri ayrıcalıklı ürünler ise, bu markaya servis hizmeti sunmakta aynı oranda ayrıcalıklı bir işlemdir. Arızalı ürünlerin kontrol ve tamiratın da kullanılan cihazlarımızda ki modern ve son sistem cihazlar olmasının yanı sıra, uzman, eğitimli ve sertifikalı ekip sayesinde yaptığımız tüm müdahalelerden yük akı sonuçlar almamıza kaynaklık teşkil etmiştir. Bütün bunların yanı sıra yapılan tüm müdahaleler sonrası çıkarılan faturalar siz müşteri kitlesine hitap eden ekonomik bir aralıkta olmaktadır. Aynı zaman da tüm kredi kartlarına ödeme kolaylığı sunulmakta ve gerek görülen miktarlar belli taksit aralığına tabi tutulmaktadır.