Artık doğalgazsız bir yaşam düşünülemez oldu! Dünün makbul ısınma gereçleri mazinin küllenmiş sayfalarına gömüldü. Kombi kelimesi günümüz insanının çok sıklıkla karşılaşıp artık hayatlarının bir parçası oldukları kelime haline geldi. Markasının seçiminden servis kalitesine kadar bir dizi önem arz eden şeyler seçimde sizin önünüze çıkmaktadır. Seçiminizden sonra da sizi ya rahatlatmakta yahut ta iyice sıkıntılara atmaktadır. Ataşehir Viessman Kombi Servisi bu manada hep yardımcınız olacaktır.

Alman mallarındaki ta eskiden gelme dayanıklılık imajının bir ürünü olarak hayatımıza giren Viessman, Kombi Servisi ile satış sonrası ürünün tüm durumuyla yakından ilgilenmek üzere oluşturuldu. Ataşehir Viessman Kombi Servisi, Kombininiz tüm kombi bakım ve onarım faaliyetlerini yapmaya talibiz. Kombi Servisi aranılan niteliklerine haiz bir tecrübe yapısı ile siz Ataşehir’lilerin hizmetinde olmaktan esenlik duymaktayız.

Cihazınızın ve donanımlarının kış aylarına hazırlığında yapılacak her türlü güvenilir tetkikler ile daha sağlıklı olması sağlanacaktır. Cüzdanınızı hafifletmesin diyerekten gerekli hassas dokunuşlar ile kombinizin hem miadı uzayacak hem de işleyişi güzelleşecektir. Ataşehir Viessman Kombi Servisi tüm bu meziyetlere sahip olarak siz değerli halkımızın tüm ihtiyaçlarına yanıt verecek geniş görüşlülük bakış açısına sahip olarak daima hizmetinizde olmaya devam edecektir.

Ataşehir Viessman Kombi Servisi engin bilgi birikimi ile semtimiz sakinlerinin her daim yanındadır. Uzman kadromuz, cihazınızın her türlü sorununa minik fakat ehil dokunuşlar yaparak, teşhis ve tedavi yöntemini belirleyip en doğru donanımları kullanarak sorununuzu en kısa vakitte çözüme ulaştıracaktır.

Ataşehir Viessman Kombi Servisi, müşteri hizmetlerimizi arayan siz müşterilerimize en münasip şekilde yönlendirme yapacaktır. Yapacağınız her türlü yardım talebinize anında mukabelede bulunarak yardımcınız olacak bir servisin var. Hem internet üzerinden hem de haricindeki tüm iletişim araçlarımız ile arzunuz olan hizmeti söylemeniz bizim size yardımcı olmamızı sağlayacaktır.

Alman ufkunun getirdiği bakış açısının bizim ananemiz ile yaptığımız karma sentez ile Ataşehir Viessman Kombi Servisi olarak semtimizin tüm insanlarına yardımcı olabilmek adına hizmetinizdeyiz. Semt halkının her türlü kombi ve donanımlarının ihtiyacına cevap vermek için uzman ve kaliteli kadromuzla hazırız.