Vaillant markası, yıllardır en güzel şekilde müşteri memnuniyetini sağlayan ve müşterilerinin istekleri doğrultusunda tecrübeli kadrosu ve bayileri ile müşterilerinin yanında olan tek markadır. Yıllardır verdikleri hizmet karşısında daha çok büyüyen Vaillant, her müşterisi için ayrı ve sağlam bir yere sahiptir. Vaillant markasının bu eşsiz ve durdurulamaz ilerlemesi ürünlerindeki kaliteden geçmektedir. Vaillant Türkiye’de ise 1992 yılında tamamen yabancı sermaye ile kurulmuştur.

İstanbul merkez, İzmir, Adana ve Ankara ve tüm yurdun genelinde var olan bayileri ile müşterilerine, servis teknikerleri ve yetkili satıcıları ile en üst seviyede hizmet vermekte ve vermeye devam etmektedir. Vaillant,  2013 yılında söylediği Enerji Hareket Halinde sloganı ile enerjiyi evlere taşımıştır. Türkiye cihaz sahiplerine servis hizmeti vererek hiçbir kuruluşa yetki vermemiştir, bu görevi Vaillant özel eğitimli personeli tarafından verdirmektedir.

Böylece tüm yurda en hızlı ve etkin şekilde, çözüm odaklı hizmet sağlamayı hedeflemektedir. Vaillant kombi servisi olarak yıllardır gösterdiğimiz başarıyı siz değerli müşterilerimize borçluyuz. Vaillant kombi servisi olarak; tam yoğuşmalı kombi, Konvensyonel kombi adı altında sizlere en kaliteli hizmeti veriyoruz.  Vaillant Kaskad Sistem Çözümleri olarak yenilenmeye ve siz değerli müşterilerimizi yeniliğe davet etmeye devam ediyoruz. Türkiye’de markamız ile gurur duyuyor ve bu gururu her geçen gün sizler ile onurlandırıyoruz. Vaillant kombi servisimiz tecrübeli, özel eğitimli personeli ile kaliteli hizmet vermeye devam edecektir.

Kombilerinizin her türlü bakımını özel eğitim alan Vaillant teknikerleri üstlenmektedirler. Özel eğitimin veriliş amacı ise; siz değerli müşterilerimizin isteklerine hızlı cevap vermek ve sizlere en kaliteli hizmeti, sorunsuz bir şekilde sunmaktır. Kombilerinizin yıllık bakımı ise; öngörülebilir arızaları engellemek, verimli ve ekonomik yakıt tüketimi için önem arz etmektedir. Dış etkenlerden en düşük oranda etkilenmeniz, ekonomik ve konfor üçgenini korumak açısından Vaillant Kombi Cihaz bakımını kış ve yaz mevsimleri geçmiş sırasında en az yılda bir kere düzenli olarak yaptırmanız yararınıza olacaktır. Kombileriniz dış etkenlerden veya düzenli bakım yaptıramamanızdan dolayı arızalandığında,

Ataşehir Vaillant Kombi Servisi yaptırmanız gerekecektir. Kombi tamirini yine eğitimli teknikerlerimiz yapmaktadır. Vaillant olarak bakım sırasında kombinizin su sızdırmazlığı kontrol edilir. Kombinizin tamamı herhangi bir nedenden dolayı kirlenebileceği için, kirlilik yönünden kontrol edilir. Kesinlikle yanma ve Brulör kontrolü yapılır. Kombinizin üç yollu vana kontrolü yapılır. Bu üç yollu vana kontrolünde, sıcak su ve ısıtma fonksiyonları kontrol edilir. Cihazınızın genel elektronik aksamı kontrolden geçirilir. Kalorifer ve sıcak su hattında oluşabilecek olan pislik tutucular temizlenir. Cihazınızın modeline göre; eğer elinizde turbo cihaz var ise baca ringi temizliği yapılır.

Ön yanma ayarı, kısmi ve tam güç olarak gaz ayarları kontrolden geçirilir. Filtre temizliği, su debisinin ve su şalteri filtresinin kontrolleri yapılır. Emniyet kontrolü olarak ise; baca çekişi, baca sensörü fonksiyonu testi (bacalı cihazlarda) ve ateşleme otomatiğinin gaz kesme fonksiyonunun kontrolleri yapılır. Yıllık bakımızı yılda en bir kere, kışa girmeden yaptırdığınız takdirde hiçbir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize en uygun ve en hızlı hizmeti, kaliteli ve deneyimli ekip arkadaşlarımız ile Vaillant Servisimiz olarak vermeyi kendimize borç biliyoruz. Siz müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden önce geliyor. Bizler Vaillant servisi olarak, yenilenmeye ve güçlenmeye devam edeceğiz.