Termoteknik, Avrupa'nın önde gelen ısıtma gruplarından İngiltere bazlı Ideal Stelrad Group'un (ISG) grup şirketleri arasında yerini korumaktadır. Liderliği bırakmayan termoteknik Kombi cihazı ISO 9002 ve TSEK standartlarına uygunluk belgesi alıp, çevreye zararlı azot oksitlerin emisyon oranı düşük olarak çevre dostudur ayrıca ÖKOTECH amblemi bulunmaktadır. Bu mükemmel kombileriniz için Termoteknik kombi servisi hizmetlerimizde sınır tanımıyoruz. Kombilerinizin ömrünün uzamasını ve verimli olmasını istiyorsanız yıllık bakımlarını düzenli olarak yaptırmanız gerekmektedir.

Servisimizde bakımı olan kombilerinizin etkin çalışma süresi uzar ısı kaybı olmadan sürekli verim alırsınız. Servisimiz kombi kullanıcısına bireysel ısınma özgürlüğünün huzurunu sunar. Kombi periyodik bakımda, kombi cihazının scak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilir, kombi cihazınızın su sızdırmazlık kontrolü yapılır, kombi cihazınızın tozlanma kontrolü yapılır, yanma odası brülörü temizlenir, içindeki elektrik ve elektronik bağların kontrolü yapılır. Kombi baca fanı kontrolü yapılır, genleşme tankı kontrolü yapılır, bar basınç seviyesi ayarlanır ve filtreleri temizlenerek bakım aşaması tamamlanır.

Termoteknik kombi servisimiz sizler için sizi düşünerek ilkesine daima sadık kalarak uzman ekip, yan personel ve kaliteli ürünlerin TSE standartlarının uygun gördüğü her türlü önlemleri alarak çalışırız. Servisimiz yaptığı bakım ile cebinize de kazanç sağlamış olur. Bakımdan sonra arızalanacak ürünler teşhis edilerek, önden önlemlerini alır ve böylelikle kazancınız size kalır. Servisimiz kombi bakımlarını düzenli olarak yılda iki defa yapar. Bazen acil servis gerekebilir, bu durumda da gezici acil ekibimiz ile daima hizmetinizdeyiz. Kalıcı çözüm önerileri ve kombi kullanımındaki faydalı tüyoları da uzman ekibimiz tarafından siz müşterilerimiz bilinçlendirilmektedir.

Termoteknik kombi bakımı işlemlerinde kombi çalışıyor fakat ısıtmıyorsa, kombiniz patlamalı yanıyorsa, sıcak su çalıştığında petekler çok ısınıyorsa, radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk yanıyorsa, kombiniz su kaçırıyor veya akıtıyorsa, kombi ses yapıyorsa, cihaz yanmak üzereyken birkaç saniye geç yanarsa bakım zamanı gelmiştir.

İçeride gaz birikmesi olur bu nedenle şiddetli bir yanma olacağından gaz ve çakmak ayarlarının kontrolü gerekmekte olup, böyle arızalarla karşılaşmamak için servisimizi arayarak kombilerinizin bakımlarını mutlaka yaptırmalısınız. Kombilerinizin bakımları yapıldığı sürece servisimiz tarafından kullanılan yedek parçalar garanti altındadır.  Bu bakım ve arızaların yapılmasından sonra sertifikalanmış profesyonel ekibimiz siz değerli müşterilerimize bakım ve arıza formlarını imza karşılığı teslim ederek yapılan işten emin olursunuz.

 

Termoteknik kombi servisimiz haftanın her günü 7/24 saat çalışmakta olup, çağrı merkezimizle irtibata geçerek yada sitemizde bulunan servis talep formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz. Bizlerle irtibata geçtikten sonra çağrı merkezimiz yetkili uzman ekibimizi sizin söylemiş olduğunuz adrese istediğiniz zamanda yönlendirir, hızlı etkin servis anlayışı ile hizmetimizi sunarız. Servisimiz, müşterilerimizi uygun fiyat seçenekleri ve belirli zamanlarda bakım kampanyalarıyla da sizleri memnun etmektedir.

Kapıda ödeme seçeneği ile siz değerli müşterilerimize kolaylıklar sağlamaktayız. Güler yüzlü personelimiz, uzman sertifikalı ekibimiz, yan personellerimiz,  konusunda eğitim alarak hem teknolojiyi takip eder, hem de alanında uzmanlaşarak hizmetlerimizin kalitesini daima arttırır asla yerinde saymayız.

Yılların verdiği tecrübe,  liderlik vasıflarıyla, kaliteli hizmet ve garantili işlerimizle alanında aranan servis olarak hizmet vermekten onur duyarız. Müşterilerimizin talep ve önerileri bizler için oldukça önemlidir. Verdiğimiz servis hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine göre, hareket eder ve önlemlerinizi dikkate alarak çalışırız. Servis olarak bizler sizlerin hem sağlığı hem de güveni için varız.