20 yılı aşkın, Orta ve Doğu Avrupa’nın önde gelen ısıtma markası olan Protherm, ısı teknolojisinin en sağlam ve güvenilir şirketleri arasındadır. Özel tasarı ve kaliteyle birleşen lider marka Protherm kombilerimizi evde, işyerinizde, hastanede, pastanede, devlet dairelerinde ve benzeri yerlerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Türkiye’nin her bölgesinde ilinde ilçesinde uzman kadro ve yedek parça ile Protherm Kombi Servislerimiz bulunmaktadır.

Ülkemizde yaygın olarak bulunan kombilerinizin soğuk kış gecelerinin sıcak dostu sizi yarı yolda bırakmasını istemiyorsanız yılda en az iki defa bakımlarını düzenli olarak yaptırmalısınız. Kombilerinizden yüksek performans almak için, az tüketim yakıt tasarrufu ve sonradan oluşabilecek arızalar için önden tespitin sağlanması için mutlaka bakımlarının yapılması gerekmektedir. Kombilerinizin bakım işlemleri ve tamir işlemleri yönetmeliğe göre yapılarak en uygun şekilde servis işlemleri tamamlanır. Servis işlemleri tamamlanan kombinizin bitiminde siz müşterilerimize detaylı bakım formu verilerek kombinizde bakım esnasında yapılan işlemler tek tek kaleme alınmış bir şekilde teknisyenlerimiz tarafından size teslim edilir.

Protherm Kombi Servisi kombi bakımınızda cihazın tozlarını temizler, prop gözlerini temizler, fan bakımını ve toz işlemlerini yapar, gaz valfı üzerinden kombinin kalori kapasitesi ayarı yapar, ateşleme elektrotları zımparalanır, sıcak su akışı kontrol edilir, brulör sökülüp yıkanır, yanma haznesi temizlenir, tesisat haznesi sökülüp temizlenerek siz müşterilerimizin kontrolünde yapılır. Bu yapılan işlemler kombinizin verimliliği ve sağlığınız için oldukça önemli olduğundan, teknik uzmanlarımız ve eğitimli personelimiz tarafından bilinçli olarak yapılmaktadır. Bakımı yapılmış olan kombiniz sorunsuz olarak size teslim edilir.

Bu yapılan kombi bakımında sonra kombinizde sonradan oluşabilecek arızalar tesit edilerek önden Protherm Kombi Tamiri işlemleri yapılır. Kombiniz ısıtmıyorsa, çalışırken patlama yapıyorsa, sıcak su açıkken petek çok yanıyorsa, radyatörlerin üstü sıcak altı soğuksa, kombi su damlatıyorsa, kombiden sıcak su gelmiyorsa, kombinizden gaz geliyorsa, kombiniz ateşleme yapmıyorsa, kullanım suyu sensörü arızalıysa işte bu tip sorunlarla karşılaşmaz karşılaşabileceğiniz sorunları önden engellemiş olur ve kışınızı kesintisiz sıcak geçirirsiniz.

Servisimiz tarafından tamirleri ve bakımları yapılan kombinizin kullanımını gönül rahatlığı ile kullanır ve servisimizin verdiği güven ve kalite ile ısınmada karşılaşacağınız problemler ortadan kaldırılmış olur. Böylelikle hem cebinizden hem de zamandan kazanmış olursunuz.

Protherm Kombi Servisi hizmetlerimizden detaylı bilgi almak için veya servis hizmeti almak için haftanın her günü 7/24 çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimize ulaştıktan sonra çağrı merkezi arkadaşlarımız sizin için uzman ekibimizi sizin istediğiniz güne ve saatte göre bilgilendirerek yönlendirir. Acil servis hizmeti almak istediğinizde gezici aracımız en kısa zamanda size ulaşarak kombi servis işlemini yaparlar. Yılların verdiği tecrübe ile kombide gelişen son teknolojiyi takip ediyor servis işlemlerimizi son teknolojiyi kullanarak yapıyoruz. Güler yüzlü personelimiz, uzman teknik servisimiz ve yan personellerimiz yıllık eğitimleri sonucunda sertifikalarını alarak kadromuzla da alanımızda öndeyiz.

Servis zamanında kombinize kullandığımız temizlik malzemeleri, toz bezleri, kombi yağı ve benzeri ürünleri, ayrıca yedek parça malzemelerimiz kaliteli olarak kullanılmaktadır. İlkemiz Türkiye çapında her bölgeye ile ve ilçeye kombilerimizin satış sonrası verilecek hizmetlerinde de liderliğimizi devam ettirmek, kalite ve güvenden asla ödün vermemektir. Servisimiz uygun fiyat ve cazip ödeme kolaylığı sağlayarak siz değerli müşterilerimizi de düşünerek yola devam ediyor.