Kurulduğumuz ilk günden bu yana kaliteli bir şekilde hizmet vererek memnuniyeti sağlamaktayız. Sektörün lideri olmanın yanı sıra, her zaman işimizi profesyonel anlamda yapmayı kendimize bir ilke olarak edindik. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına anında cevap vererek onların sürekliliğini sağlamak ilk görevimizdir. Sürekli kendimizi geliştirerek daha iyisini sunmayı hedefleyen Kiturami kombi servisi olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. Kombilerinizin bakımı, onarımı ve orijinal yedek parça ihtiyaçlarına çözümler üreterek sorunlarınızı ortadan kaldırıyoruz.

Kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde tüm müşterilerimizin hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanmasını sağlıyoruz. Kombi servis alanındaki deneyimli kadromuz ve kaliteli işçiliğimiz ile sektördeki yerimiz günden güne büyüyor. Sektördeki gelişmeleri sürekli takip ederek müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için sürekli çalışıyoruz. Amacımız kombi servisi sektöründe tek adres olmaktır.

Kiturami kombi servisi olarak bize günün her saati ulaşarak hizmet satın alabilirsiniz. Üstelik diğer firmalara nazaran çok daha uygun fiyata kombilerinizin bakımını, onarımını ve gerekli olan tüm sorunlarını halledebilirsiniz. Alanında uzman ekibimizle ve verimli iş planlama yapımız ile müşterilerimizden her zaman tam not aldık. Kombi tamirinden, bakımına, onarımından daha birçok soruna kadar her türlü sorununuza anında çözüm üretiyoruz. Eğer kombilerinizde bir arıza mevcut ise servisimizi arayarak hizmet talep edebilirsiniz.

Kombinizin yıllık bakımı, tamiri, arıza ve onarımı, gaz kaçağı, gaz basıncı arızası, yedek parça temini ve filtre temizliği gibi sorunlarınız için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Hem hizmet öncesi, hem de hizmet sonrası sağladığımız destek ile güvenilir ve kaliteli bir şekilde çözümler sunuyoruz.

Faaliyete geçtiğimiz ilk günden bu yana sizlerden aldığımız güç ile başarılı bir şekilde ilerliyoruz. Servisimize gelen tüm müşterilerimize beklentilerini en hızlı ve en iyi şekilde sunarak memnuniyet kazanıyoruz. Eğer sizin de kombiniz ile ilgili sorunlar varsa servisimize dilediğiniz an ulaşarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kış aylarının vazgeçilmezi olan kombinler ısınmak için kesinlikler vazgeçilmezdir. Günümüzde ise kombi kullanımı her geçen gün arttığından sunulan hizmetlerin güvenirliliği oldukça önemlidir. İşte biz servisimiz olarak sizlerin güvenini kazanmak için her zaman en iyiyi sunuyoruz. Şimdiye kadar verdiğimiz hiçbir hizmetin karşılığında memnuniyet sağlayamadığımız müşterimiz olmadı. Referanslarımız ve bugüne kadar yaptığımız işler sayesinde her geçen gün daha büyüyerek ilerliyoruz.

Kombinizin arızalı olduğunu düşünüyorsanız öncelikle prize takılı olduğundan emin olmalısınız. Eğer prize takılı olduğu halde hala çalışmıyorsa o halde basıncını kontrol ediniz. Eğer basıncında sıkıntı yoksa gaz vanasının açık olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Alanında uzman elemanlarımız kombinizin kontrolünü yaptıktan sonra sorunu belirler ve sorunun giderilmesi için gerekli tüm çözümleri uygulayarak kombinizin arızasını giderir. Kiturami kombi tamiri servisimiz sayesinde kombinizdeki arızadan çok kısa sürede en etkili şekilde kurtulabilirsiniz. Kombi cihazları dış ortamdaki değişik hava şartlarına maruz kalan cihazlar olduğundan dolayı performansını düşürmede etkili olmaktadır. Bu yüzden gerektiği zamanlarda bakımının yapılması da oldukça önemlidir.

Cihazınızın yıllık bakımı geldiyse servisimizi arayarak destek isteyebilirsiniz. Üstelik uygun fiyat politikamız ile bütçenizi zorlamadan her türlü sorununuza en kısa sürede cevap vermekteyiz. Her ne sorun yaşıyor olursanız olun günün her saati servisimizi arayabilir ve randevu talep edebilirsiniz. Ayrıca, sadece tamir veya arıza nedeni ile değil, az öncede belirttiğimiz gibi bakımı için de bize ulaşabilirsiniz. Diğer birçok servisten farkımız işimize olan aşkımızdır. Bizi hiç tereddüt etmeden tercih edebilir ve uygun fiyata en iyi hizmeti satın alabilirsiniz.