Evlerinizde sürekli kullandığınız ana ihtiyaç eşyası kombilerinizin periyodik bakımları ve herhangi bir arıza anındaki servis ve onarımları çok önemli bir konudur. Kombiniz ile ilgili herhangi bir işlem yaptırmak istediğinizde yetkili kombi servisini davet etmeniz yararınıza olacaktır. Zira kullandığınız kombi markanızın yetkilendirdiği servis dışında çağıracağınız yetkisiz ve ne olduğu belli olmayan bir servis, daha sonrasında başınıza daha büyük dertler açabilir.

Yılda en az bir defa kombinizin, yetkili ve uzman bir servise bakımlarının yaptırılması çok faydalıdır. Belli aralıklarla düzenli bakımı yaptırılan kombiler muhtemelen bakım aralıklarında herhangi bir sorun çıkarmayacak ve bakım yaptırılmama durumuna göre daha yüksek verimlilikte çalışacaktır. Bu durum da size hem huzur, hem güvenlik hem de ekonomik fayda sağlayacaktır.

Kombinizin bakımı ve tamiri için çağırdığınız servis, kombi markanızın yetkilendirdiği bir servis kombiniz konusunda en yeterli donanıma sahip ekip demektir. Üstelik güvenilirdir. Herhangi bir olumsuzluk halinde, olumsuzluğu direk kombi markanıza bildirme şansınız bulunmaktadır. Ayrıca kombiniz için yapılan işlemlerden ve değişen parçalarından yana huzurlu olursunuz. Kombinizin bakım ve servisi için gelen yetkili ekibe kombinizle ilgili yaptığı işlemleri anlatmasını isteyiniz. Bu sayede siz de kombiniz konusunda az da olsa teknik bilgi sahibi olursunuz. Servisin gelmesine ihtiyaç olmayan bazı küçük işlemleri (örneğin bar seviyesinin ayarlanması gibi) kendiniz yapabilirsiniz. Bu işlemler ve kontroller kombinizin arıza yapma olasılığını azaltacaktır.  Kombinizi nasıl daha verimli ve rantabl kullanacağınız konusunda kombi servisinizden bilgi alınız.

Kombinizin bakım, servis, onarım ve tüm ihtiyaçları için en iyi adres Ataşehir Falke Kombi Servisidir. Firmamız kombiniz ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz her konuda hizmetinizdedir. Kombinizin bakım ya da onarımını yerinde, en hızlı şekilde, aracımızda bulunan yeterli ekipman ve orijinal parçalarla yapar ve tarafınıza gerekli bilgilendirmeler ile birlikte kombinizi çalışır durumda teslim ederiz. Ataşehir Falke Kombi Servisi, Falke kalitesine yakışır uzmanlığı, garantisi ve müşteri odaklı güler yüzlü hizmeti ile uzun yıllar süren müşteri memnuniyeti sunmaktadır.