Evet, Ülkemiz adeta Eca markasıyla özdeş olmuştur dersek abartı etmemiş olsa gerek. Uzun ve hatta çok uzun yıllardır aşina olduğumuz ve sanki ailemizde bir parça gibidir Eca markası. Kaç nesil büyüdü bu marka ile ve kaç daha nesil büyüyecek. Hangi eve girmedi ve hangi kurum, kuruluş ve iş yerleri Eca markasının ürünleriyle tanışmadı ki? Bu sebepledir ki Eca markası bir bakıma vefa borcumuz olan markadır. En zor ve en güç zamanlarımız da kahrımızı çeken ve o en zor ve en güç koşullarda ekonomik ve kaliteli ürünleri ile bizlere her koşulda özel hizmetler sunmuştur. Böylesi anlamlı, özel ve değerli bir markaya servis hizmeti yapmak firmamız adına da ayrı bir gurur kaynağıdır.

Zira Eca markasının geçmişi, uzun yıllara dayanan engin tecrübesi ve son derece kaliteli ürünleri dolayısıyla onurlu bir geçmişe sahip ender markaların en başında gelmektedir. Eca kombi servisimiz de bu bilinç ve bu inanç ile hizmet vermektedir. Markanın üzerimize yüklediği o onurlu sorumluluğun ciddiyeti ile hizmet vermekteyiz.

Tüm müşteri kitlemize gösterdiğimiz saygı ve problemlerin çözümüne dair profesyonel yaklaşımlarımız sayesinde, servis olarak hak ettiğimiz ilgi ve teşekkürü almış olmak bizlerin heyecan ve şevkini bir kat daha artırmaktadır. Bu anlam da Eca kombi servisi olarak her geçen gün daha büyüyor ve daha bir geniş kitleye hitap ediyoruz. Üstlendiğimiz onurlu ve özel görev sebebi ile tüm sorunlara profesyonel ekip ve aynı zaman da orijinal yedek parçaların monte edilmesi dolayısıyla etkin ve kalıcı çözümler getirmekteyiz.

Servis olarak bize intikal etmiş tüm arıza talepleri hemen ve anın da gündeme alınmakta, arıza tespitinin yapılmasına müteakip doğru parça tespiti ve değişim sonrası ürünlerin ilk günkü performansına kavuşmasına etkin katkı sağlamaktayız.

Daha evvel de bahsettiğimiz gibi, her çeşit kombi ve her çeşit marka kombilerin istilasına uğramış durum da ülkemiz. Ancak bu ülkenin en özel markalarının en başında gelen Eca kombi, uzun soluklu ve sıfır sorun ürünler imal ederek kendisine haklı bir yer kazanmıştır. Aynı zaman da geniş servis ağı kurarak, istem dışı oluşabilecek sorunların anın da çözüme kavuşması ve tüketici kitlesinin olumsuz bir durum ile karşılaşmaması için önem ve özenle hizmet vermektedir.

Bu amaçla Eca kombi tamiri servisimiz günün her saatin de ve mesafe farkı gözetmeksizin anın da müdahil olmakta ve uzman ekipler sayesinde profesyonel çözümler üretmektedir. Tüm kombi ürünlerimizin parçaları orijinal olmakla beraber müdahale ekibi de sertifikalı ve uzun bir geçmiş tecrübeye sahip kalifiye bir ekipten oluşmaktadır. Bu kalifiye hizmet her zaman sizlerin yanınız da olmaya devam etmektedir.