Doğalgazın kullanımındaki artış ile artık evlerimize yeni bir beyaz eşya çeşidi daha girmeye başladı. Kombi hayatımızda sıklıkla ismini duyduğumuz bir eşya artık. Kombi seçimi ne kadar önemli ise onun gerek montaj ve kurulum gerek bakım gerekse de onarımı da bir o kadar mühimdir.

Alman teknolojisinin dayanıklılığı ile birleştiği ve ismini artık sıklıkla duyduğumuz kombi markası buderustur. Alman kalitesi, güvencesi ve dayanıklılığının verimle buluştuğu bu ürünlerin satış sonrası her türlü işlemleri için bir Kombi Servisi ihtiyacınız hâsıl olacaktır. Kombi bakımı işinde uzman ellere ihtiyaç duyacaksınız. Buderus Kombi Servisi denildiğinde akla İstanbul ve semtimizin güven abidesi olan Ataşehir Buderus Kombi Servisi gelmektedir.

Ataşehir sakinleri Buderus kombilerinin olması ile hem kaliteye ulaşma adına hem de servis güvenilirliği ve uzman bir elin yakınlarında olması adına çok şanslılar. Siz Ataşehir’lilere daha iyi hizmet sunabilmek için teknik servisimiz, daha sağlıklı çalışacak kombilerinizin onarım ve bakımında en güncel teknik donanım ve teknoloji ile donanım sahibi olması adına var gücümü ile çalışmaktadır.

Kombi servisimizde her türlü uzman ve tecrübe sahibi kadromuz bulunmaktadır. Kombinizin arızasını tespit etmek ne kadar mühim bir vasıf ise doğru temasları yapabilmek de o kadar mühimdir. Ataşehir Buderus Kombi Servisi olarak tüm bu donanıma haiz olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Kombilerin yaz aylarında gerekli temasların uzman eller tarafından gerçekleştirilmesi ile gerek elde edilecek iyi sonuç gerekse de makinenizin uzun ömürlü olması adına Ataşehir Buderus Kombi Servisi olarak bölge halkımızın emrine amadeyiz.

Ataşehir Buderus Kombi Servisi, sizin her türlü çağrılarınıza cevap verecek olan müşteri hizmetlerimizin derin bilgi donanımıyla ve kibar üslubuyla arzularınızı arzusu kabul edeceklerdir. Gerek internet ortamı gerekse de diğer her türlü iletişim aracımız ile ihtiyacınız olan hizmeti söylemeniz bizim size katkı sunmamızı sağlayacaktır.

Alman anlayışının Türk örfüyle servis olarak pekişip harika bir sentez ortaya koyduğumuz bu geniş görüşlülüğümüz ile siz semt sakinlerinin her türlü kombi ve donanımlarının ihtiyacına cevap verebilecek kapasitedeyiz. Kombi de servisi de bizim işimizdir.