Kombilerimiz hayatımızın olmazsa olmazı. Evimizin ısınması ve sıcak su ihtiyacı gibi iki vazgeçilmez ihtiyacımızı kombimiz sayesinde karşılayabiliyoruz. Kombimiz her daim çalışır ve sağlam olması gereken vazgeçilmez bir eşyamız. Aynı zamanda verimli de olması lazım. Yani kombinizdeki bir verimlilik kaybı size bakım ve tamir masrafından çok daha fazla maliyetlere mal olur. Sürekli kullandığınız kombilerimizin bakımı ve tamiri için iyi bir kombi servisi olması şart. Bu bağlamda ihtiyaç halinde evinize ya da işyerinize çağırdığınız kombi servisinin yetki belgesi olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Kombinizi en iyi tanıyan ve en iyi çözümleri sunabilecek olan servis, markanızın resmi olarak yetkilendirdiği bir servistir.

Yetkili bir kombi servisinin elemanları zaten mesleki bilgi ve tecrübelerinin yanında, o marka ile ilgili gerekli eğitim ve teknik bilgileri de almış yetkin elemanlardır. Kombinize orijinal parça değişimi yaparlar ve markanızın Türkiye geneli fiyat politikası ve kurallarına uyarlar. Kullandığınız markanın yetkilendirdiği servis aynı zamanda o markayı da temsil etmektedir. En iyi servis hizmetini vermenin dışında servis sonrası garantiyi de yine yetkili kombi servisi verebilir. Ayrıca servis elemanlarının davranışları da markaya yakışır olmalıdır. Kombi servisinin ihtiyacınız olduğu saatte hizmet verebilmesi de önemli bir konu. Zira kombinizin ne zaman bozulacağı belli olmaz ve örneğin kışın soğuk bir akşam vakti sabaha kadar bekleyemeyebilirsiniz. Yetkili ve kurumsal kombi servisiniz çalışma saatlerini iyi bilir. Kombiniz yalnız arızalandığı zaman değil belli zaman aralıklarında kombinizin bakımı için de servis çağırmalısınız. Zira yılda bir defa periyodik bakımı yaptırılan kombiler daha iyi performans göstermekte ve ekonomik olarak tasarruf sağlamaktadır. Tüm bu konularda çözüm ortağınız yetkili Ataşehir Beko Kombi Servisi’dir. Kombi bakımı ve servisinde bir bilene danışın…

Firmamız her zaman ulaşabileceğiniz, bir dünya markası olan Beko’nun yetkili servisidir. Müşteri odaklı yaklaşım felsefemiz, donanımlı teknik personel ve teknik alt yapımızla kombi bakım ve servisinde ihtiyaç duyduğunuz her an bir telefon kadar yakınız. Kombiniz ve siz Ataşehir Beko Kombi Servisi ile güvende olun.