Evlerinde yada iş yerlerinde Auer kombi bulunan müşterilerimize, Auer kombi servisi olarak ısıtma, sıcak su ve İklimlendirme amaçlı kombi cihazlarının tamir ve bakımını profesyonel ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımızla servis vermekteyiz. Auer markası taşıyan tüm modellerdeki kombinize montaj, bakım, tamir ve onarım hizmetlerini yerinde ve büyük bir titizlikle yapmaktayız. Alanında markalaşmış özel servisler arasında kalitesi ile ilk olmaktan gurur duyuyoruz. 7/24 saat Auer kombi servisi çağrı merkezlerimizi arayarak kombi sorunlarınız için yardım talep edebilirsiniz. Sizlere en iyi kombi servis hizmetini sunabilmek için elimizden gelen bütün gayret ve imkânları kullanmaktayız. Firmamız her zaman kesin ve ekonomik çözümler üretmeyi hedefler.

Müşteri memnuniyetine odaklı olarak çalışan Auer kombi servisi ekibimiz, alanında eğitimli, sabırlı ve güler yüzlü kişilerden oluşur. Kombi sorunlarınızı yerinde, kısa zamanda ve kesin çözüme ulaştırmakta kendimize güveniyoruz. Daima en iyi olmayı hedefleyerek, sağlıklı ve garantili çözümler için en yeni ve son teknoloji sistemlerle çalışmaktayız. Firma olarak fikirlerinize önem veriyoruz. Tüm soru ve görüşleriniz için haftanın her gününde ve istediğiniz saatte müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz. Kışa girmeden kombi bakımı düzenli olarak yaptırırsanız, sizde rahat edersiniz, kombinizde sizi yarı yolda bırakmaz. Enerji tüketimi düşer, verimlilik artar, ortamda oluşan bakteri ve kötü kokuları temizlemede daha etkili olur, sık sık arıza yapmaz sizde stresten ve boşa harcama yapmaktan kurtulursunuz.

Servisimiz, bakım, onarım, montaj işlemlerinde kullanılan yedek parçalara ve işçiliğe 1 yıl garanti sağlıyor. Firmamız 12 yıldır bu sektörde hizmet vermekte ve müşterilerimizin şikâyetlerini dikkate alarak, kombi arızalarını nokta atışı ile başarılı ve çabuk çözüme ulaştırmaktadır.

Verdiğimiz bakim hizmetlerinden bahsedelim; kombi brulörü temizlenmesi, atık gaz fanı temizlenmesi, ateşleme ünitesinde oluşan tortuların temizlenmesi, yanma elektrotlarının kontrolü ve temizlenmesi, tesisat filtrelerinin temizlenmesi. Bu işlemler yapıldıktan sonra kombinizi uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Servislerimizde en uygun fiyatı garanti ediyoruz. Cebiniz de, kombinizde artık güvende. Hedefimiz, bu sektörde daima en iyi, en kaliteli ve ekonomik hizmetler sunarak sizleri memnun etmektir. Sizlerden aldığımız olumlu eleştiriler sayesinde hedefimize ulaştığımızı görüyor ve çok mutlu oluyoruz.

Ekibimiz Auer kombi tamiri işlemlerini yerinde ve en hızlı şekilde çözerek, sizleri rahata kavuşturur. Alanında uzman personelimiz sorunu kesin çözüme ulaştırmadan yanınızdan ayrılmaz.  Kombiniz arıza verdiğinde aradığınız an personelimiz, zamanında gelir ve kaliteli ekipmanları ile yerinde tamir ederek sizi memnun ve mutlu eder. Kombiniz arızalandığında günlerce beklemeyeceksiniz. Hemen çağrı merkezimize telefon açıp durumu bildirdiğinizde, verdiğiniz ederse en kısa sürede gelip tamir ve onarım işlemini uzman ekibimiz yapacak. Sorun büyük görünsede ürettiğimiz çözümler sayesinde kombinize daha uzun yıllar kullanmanızı sağlarız. Size sadece bir telefon kadar uzaktayız.

Bizi aradığınız an, bir adım ötenizde kapıyı açmanızı bekliyor olacağız. Auer kombi sorunlarınızda kesin ve garantili çözüm istiyorsanız, adresiniz biziz. Arayın vakit kaybetmeden ekibimizi size gönderelim, arıza ne olursa olsun kesin çözümlerle tamir edelim. Memnuniyetiniz garantidir. Lütfen kombinizde oluşan sorunları küçük olsa dahi önemseyin. Dikkate alınmayan küçük sorunların önlemi alınmazsa, ileride daha büyük arizalara sebep olabilir. Bu durum hem kombinizin ömrünü kısalır, hemde maddi açıdan size zarar verebilir. Kendimizi yenilemek ve size daha iyi hizmet vermek için şikayetlerinizide dikkate alıyoruz. İsteklerinize önem vererek, daha iyi hizmet için kendimizi geliştiriyoruz.