Kombinizin sorunsuz ve daha verimli çalışabilmesi için kış gelmeden kombilerinizin bakımını ve temizliğini muhakkak yaptırmalısınız. İyi bir bakım ve temizlik ile kombinizin çalışması daha farklı olacaktır. Bu farkı evinizin sıcaklığı ve faturanızın daha ekonomik gelmesi ile siz de anlayacaksınız. Kombi bakımı ve temizliği için mutlaka kaliteli ve garantili hizmet veren kombi servisi ile çalışın. Ataşehir ve civarında iseniz size bir telefon kadar yakın olan Ataşehir As Royal Kombi Servisi ile kaliteli bir kombi servisi hizmeti almak için yapmanız gereken tek şey bizi aramak.

As Royal Kombi Servisi olarak kombilerinizin temizliğini ve bakımını kış gelmeden yapıyoruz. Kombinizde her an çıkabilecek her türlü arızanın giderilmesi için uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Yaptığımız kombi bakımı ve kombi servisi hizmetlerinde kaliteyi ve garantiyi bir arada veriyoruz. 

Kombiniz çalışıyor fakat ısıtmıyorsa, kombinizin su basıncı yüksek veya azsa, kombiniz su kaçırıyor veya su akıtıyorsa, kombiniz çok ses yapıyorsa, kombiniz çalışıyor ama sıcak su gelmiyorsa As Royal Kombi Servisi telefonlarından bize ulaşıp adresinizi vermeniz bizim için yeterlidir. Ataşehir ve civarına verdiğimiz her türlü kombi servisi ve kombi bakımı hizmetlerinden memnun kalacaksınız.

Kombiniz arızalandığında müşterilerimizin istediğini çok iyi biliyoruz. Bunun için geniş servis ağımızla ve profesyonel ekibimizle telefonlarınıza hemen dönüp arızalanan kombinizin en hızlı şekilde tamirinin yapılması için çalışmaktayız. Yaptığımız işlerde kaliteli malzemeler kullanarak arızalara geçici değil kalıcı çözümler üretmekteyiz. Kaliteli malzemelerimiz ile profesyonel ustalarımızı bir araya getirerek kombi servisi hizmetini en iyi şekilde almanız için gayret gösteriyoruz.

 Yeni bir kombi alacaksanız ihtiyacınıza en uygun kombi seçiminde yanınızdayız. Kombiniz taşınacaksa zararsız taşınarak, usta ellerle yeni yerine montajı yapılmaktadır. Kombinizin arızalanan parçaları garantili değiştirilmektedir. Evinizdeki veya işyerinizdeki kombinin markası ve modeli fark etmeksizin  her türlü kombi bakımı, tamiratı, montajı ve temizliği itina ile yapılmaktadır. Kaliteli bir kombi servisi hizmetinden yararlanmak için As Royal Kombi Servisi sizin için yeterlidir. Bizim için gece-gündüz ya da tatil günleri fark etmez. İhtiyacınız olduğunda her zaman yanınızdayız.