Soğuk kış günlerin de hem sizi saracak içinizi ısıtacak hem üstün teknolojiye sahip olacak hem de doğa ile dost olacak ısınma sistemidir kombiler. Şimdilerde kullanıcılar kombilerde hem kalite hem güven aramaktadır. Kombi sahipleri birçok sorun ve arıza ile karşılaşmaktan usanmış durumda olduklarından kendileri için bir kurtarıcı aramaktadırlar. Her zaman olduğu gibi yine güven ve kalite Arçelik Kombi’den sorulmaktadır. İşinin ehli çalışkan kadrosu ile güven ve hizmeti pekiştirerek sunan Arçelik Kombi Servisi müşterilerine rahat bir nefes sunmaktadır.

Dayanaklı ürünleri ve bu ürünlerin pazarlaması ve ardından ise tüketici destek birimleri ile müşterilerini yalnız bırakmamaktadır. Ürün satımından sonra kullanıcılar ile bağı koparmamakta, Kombi Servis’leri ile hizmete devam etmektedirler. Her biri alanında uzman elemanları, kombi ile alakalı her durumda ve aşama da müşterilerinin imdadına koşmaktadır. Müşterilerinin yaşamlarını daha da kolaylaştıran ve sunduğu ürünler ile hayatlarını zenginleştiren Arçelik ısıtma ve soğutma ürünleri ile de hayatımızı daha yaşanılır hale getirmeyi amaçlamıştır. Bu doğrultu da yakıt tasarrufu sağlayan, çevresi ile dost, güvenlikli ve insancıl kombiler üretmektedirler. Satış sonrası destekleri ile özellikle bakım ve onarım ardından kontrol gibi konularda öncülerdir.

Tasarruflu, tam yoğuşmalı kombileri çok uzun yıllar kullanma garantisi vermektedir. Ayrıca Hermetik baca sistemi sayesinde zararlı gazların girişini engeller ve tam güvenlik sağlar. Sizleri her türlü tehlikeli gazlardan korur. Özellikle verimliliği ile yerden ısıtmalı sistemlerden dahi %35 daha enerji tasarrufu sağlamaktadır. Kombinin iç kısımları paslanmaz çelikten yapılmış olduğundan kireç tutmasını engeller. Bu durum ise kombinin yıpranmadan çok uzun yıllar çalışmasını sağlamaktadır. Ayrıca baca sistemi ile çok korunaklı bir yapıya sahiptir. Zararlı gazların atımı ve temiz havanın alımı çok programlı bir düzen halinde işlemektedir. Bu sebeple karbon monoksit gibi zararlı gazlardan kullanıcıları korumaktadır. 13 adet ayrı ayrı emniyet sistemleri bulunan Arçelik Kombi sizlere tam güvenlik sunmaktadır.

Artık hayatımızın bir parçası olan kombilerin bakımı da yine Arçelik Servisi’nden. Kombi bakımında uzman kadrosu bir telefon uzaklığındadır. Çağrı merkezlerinden hemen ulaşıp yardım isteyebilir veyahut size en yakın olan servis bayiden hizmet talep edebilirsiniz. Kombinizde meydana gelebilecek gaz kaçırma, donama, ısıtmama veya kombinin çalışmaması gibi durumlarda teknik elemanlarımız sorunlarınızı en hızlı bir şekilde halledeceklerdir. Başka bir husus ise özellikle kış aylarında çok fazla kullanılan kombilerin oluşturduğu sorunlardır. Bunun için yıllık bakımlarının muhakkak yapılması gerekmektedir. Kışa girmeden önce ise bacaların daha sağlıklı olabilmeleri adına temizletilmeleri çok önemlidir.

Kusursuz hizmetlerimizden yararlanmak için lütfen çekinmeden bize başvurun. Sürekli kontrol altında tutacağımız kombileriniz ile ilgili herhangi bir sorun cereyan ettiğinde en yakın servisimize ulaşınız. Sizlere gerekli hizmeti verecek ve özellikle fan onarımı, değişimi ya da orijinal parça ile ilgili sorunlarınız da daima yanınızda bulunmaktan gurur duyarız.