Zaman ilerledikçe ve teknoloji geliştikçe insan gücüne olan ihtiyaçta azalmaktadır. Daha önceleri fazlası ile beden yorgunluğu yaşarken şimdilerde birçok eşyanın üzerinde bulunan düğmeleri ya da sahip oldukları kumandaları sayesinde hiç yorulmadan işlerimizi halledebilmekteyiz.  Bu özel teknoloji harikası eşyalar arasında yer alan kombilerimiz son yıllarda temiz ve sıcak kış geçirmemizi sağlamaktadır. Yaşanan olumsuzluklara müdahale eden Altus kombi servisimiz müşterilerine gittiklerinde karşılaştıkları en sık sorunu basınç yükselmesi olarak söylemektedirler. Kombi içerinde yer alan farklı aletlerden kaynaklı olarak ortaya çıkan basınç sorununa çözüm bulunmadan önce kombi tanınmakta ve sahip oldukları özellikleri iyi şekilde öğrenilmektedir. Sonrasında kullanıcılara yükselmenin genellikle ne sıklıkta ve kombi hangi ayarda olduğunda olduğu sorulmaktadır. Genellikle kombilerimiz kalorifer ayarlarında sabit olduklarında basınç yükselmelerinin daha sık yaşandığı görülmektedir. Altus kombi servisi elemanları yılların tecrübesini eğitimleri ile birleştirerek bu sorundan kullanıcıları kurtarmaktadırlar. Eğer kombiniz basınç sorununu çok sık yaşıyor ve görevini tam anlamı ile gerçekleştiremiyorsa servisimiz ile gerekli irtibatları kurmak için fazla geç kalmamalısınız. Sizlerden gelen telefonlar sonrasında servisimizin elemanları adreslerinize gelerek hemen gerekli müdahaleyi yapacaklardır.

Ev ve iş yerlerinde günlük düzenli olarak kullanmakta olduğumuz buzdolabı, bulaşık makinası, çamaşır makinası, klima, ocak ve fırın gibi tüm beyaz eşyalarımızı almadan önce en iyi şekilde araştırırız. Sonrasında kullanmaya başladığımı eşyalarımızı olması gerektiği gibi kullanabilmek adına kullanım kılavuzunu en iyi şekilde öğrenip, kurulumu gerçekleştirmekte olan ekipten gerekli bilgileri de alırız. Eşyalarımızı tanıdığımızda kullanmak daha kolay olduğu gibi yaşanan ufak problemlerde sorunu çözerek büyümesine de engelleyebilmekteyiz. Aynı şekilde kombilerimizin kurulumu gerçekleştiğinde ev ve iş yerlerimize gelen kişilerden kullanımları hakkında gerekli bilgileri öğreniriz. Kimi zaman her şeye rağmen kullanımdan ya da kombiler üzerindeki aletlerin ihtiyacı olan bakımlardan kaynaklı problemler yaşanmaktadır. Kurulum, montaj ve bakım gibi her konuda Altus kombi servisimiz en kaliteli ekipman ve ekip ile birlikte kombilere müdahale etmektedirler. Servisimiz bünyesinde kombiler için kullanılmakta olan yedek parçaların her biri orijinal olup, garantili ürünler oldukları için parçalardan kaynaklı sorunlar tekrarlandığında servisimiz her hangi bir ücret talep etmeden tamirleri gerçekleştirmektedirler. Eğer sizlerde büyük masraflar yaparak almış olduğunuz kombilerinizin en yüksek performanslarda uzun yıllar çalışmasını istiyorsanız, onları her sorunda işinde uzman kişilere teslim etmeniz gerekmektedir.

Kombi kullanıcılarının hiçbir şekilde mağdur olmamaları adına servisimiz oldukça hızlı şekilde kombilere müdahale ederek sorunları kesin olarak çözmektedirler. Sorunlara hızlı müdahale eden servisimizin vermiş olduğu fiyat teklifleri de kullanıcıları oldukça memnun etmektedir. Deneyimli ekip güler yüzlü ve güvenilir oluşları ile her daim müşteriler tarafından ilk tercih olmaktadır. Altus kombi tamiri hizmetleri sayesinde kullanmakta olduğunuz kombilerinizi sorunsuzca uzun yıllar kullanma fırsatına sahip olmaktasınız. Servisimiz kombi kurulumları sırasında sizlere yıl içerinde mutlaka yapılması gereken bakımların zaman dilimlerini özellikle belirtmektedir. Bakımları aksatmadan zamanında yaptırmak aynı zamanda ileri de maddi külfeti ağır olacak ve uzun zamanlar kombilerin kullanılmasına neden olacak sorunların erkenden fark edilerek çözüme ulaşmalarını sağlamaktadır. Servisimiz kombi tamiri konusunda profesyonel olup, gezici servis aracı sayesinde kombilerin yer aldığı adreslere hemen ulaşarak yerinde gerekli hizmetleri sunmaktadırlar. Kışın makul fiyatlarda yüksek ısılarda ısınmak istiyorsanız kombilerinizin yanı sıra petek bakımlarını da ihmal etmemeniz gerekmektedir. Bu bakımlar hem bütçenizi etkileyecek olup, hem de uzun yıllar kombi ve petekleriniz ile sorunsuzca kullanmanızı sağlayacaktır. Tüm sorunlarınız için servisimizle irtibata geçerek kesin çözümlere sahip olabilirsiniz.