ALPHA KOMBİ SERVİS HİZMETLERİ

Isınma tüm canlılar için çok önem arz eden bir konudur. İnsanlar tarih boyunca farklı şekillerde ısınma ihtiyaçlarını gidermişlerdir. Günümüzde özellikle şehirlerde bu ihtiyaç doğalgaz ve kombi sayesinde giderilmektedir. Bizde Alpha kombi servisi firması olarak ısınma konusunda sizlere destek oluyoruz. Biz bir kombi servis firmasıyız. Kombi bizim uzmanlık alanımızdır. Kombinizin doktoru konumundayız. Kombiyi bir hasta olarak düşünürseniz, bizde kombinin doktoru görevini üstlenmekteyiz. Kombinizin neye ihtiyacı varsa biz firma olarak karşılayabilmekteyiz. Firmamız her konuda geniş bir tecrübeye sahiptir. Firmamız kuruluşundan bu yana ana uzmanlık alanı olarak kombiyi belirlemiştir. Kombi hem kış ayları için ayrıca hem de yaz ayları için çok önemli olmaktadır. Çünkü bu cihaz evlerde yemek pişirmek ve sıcak su ihtiyacını da karşılamaktadır. Cihazın üç temel görevi vardır. Evinizi ısıtır, tüm ihtiyaç alanlarına sıcak su gönderir ve mutfakta gaz ocağını yakar. İşte tüm evler için hayati bir öneme sahiptir. Kısacası olmazsa olmaz bir cihazdır. Bu cihaza sahip olmak artık bir lüks olmaktan çıkmış ve ihtiyaç haline gelmiştir. Özellikle şehirlerde eski yöntemlere göre çok daha zahmetsiz ve masrafsızdır. Ancak bu cihazın uygun seçimi, montajının iyi yapılması, bakımları ve olası arızalarının teknik bir şekilde giderilmesi çok önemlidir. Bizde tamda bu noktada Alpha kombi servisi firması olarak sizlere destek oluyoruz.

Tüm evlerin en temel ihtiyacı kombidir dedik. Özellikle kış aylarında onsuz asla yapamayız. Soğuk ve sert geçen kış ayları için günler değil bir saat bile olmaması her şeyi aksatabilmektedir. Onun için cihaz seçiminizi, montajını, bakımlarını ve arızalarını uzman bir firmadan destek alarak yapmalısınız. Bizde Alpha kombi servisi olarak yeterince uzman bir firmayız. Tüm işlemlerimizde bu tecrübeyi sunmaktayız. Yeteri kadar uzman kadromuz bulunmaktadır. İyi yetişmiş ve kalifiye teknik elemanlarımız mevcuttur. Arka planda işleri organize eden iyi bir ekibe sahibiz. Çağrı merkezimiz 7/24 sizlerin hizmetinde olmaktadır. Dilediğiniz zaman arayabilir ve destek alabilirsiniz. Kombinizin seçiminde sizlere yardımcı olabiliriz. Uzman kadrolarımız güler yüzlü hizmet anlayışıyla sizlere bu konuda her zaman destek sağlayacaktır. Çünkü ilk ve önemli aşama budur. Kapasitesi düşük bir kombi evinizi asla ısıtmayacaktır. Montajı ve işletmeye alınması olayın ikinci aşamasıdır. Bu noktada da yine firmamız sizlere teknik ve sorunsuz destek sunacaktır. Bunun yanında kombiler için olmazsa olmaz kural bakımdır. Bakımlar çok önemlidir. İnsan kendi sağlığına nasıl bakıyor ve dikkat ediyorsa bu cihazlarında bakımlarına ayını özenle bakması gerekmektedir. Bakımı yapılmayan kombi çabuk arızalanır. Telafisi mümkün olmayan hasarlar çıkarabilir. Çok yüksek maliyetlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Verimli asla çalışmaz. Çok fazla enerji tüketir ve buda elektrik faturanızın kabarık gelmesine yol açabilir. İşte tüm bunlar için kombinize bakım yapıyoruz. Filtreleri tek tek temizliyoruz. Detaylı analiz yaparak parça durumlarını gözden geçiriyoruz. Değişmesi gereken parçaları orijinalleri ve garantili bir şekilde değiştiriyoruz. Bunun yanında tüm ayarlamaları yapıyor, petekleri temizliyor ve sizlerin kullanımına sunuyoruz. Sizlerin avantajına olacak kombi bakım kampanyalarımız için lütfen bizi arayın.

Firmamız özellikle arızalar konusunda da garantili hizmet sunmaktadır. Her türlü kombi arızalarınızda Alpha kombi tamiri hizmetleri sunan firmamızı arayabilirsiniz. Çok uygun servis ücretlerimizle ve kalıcı çözümlerimizle sizlerle olmaktayız. Tüm tamir hizmetlerimizde garantili hizmet sunmaktayız. Aynı yerden ortaya çıkan arızalarda 1 yıl boyunca ücretsiz servis desteğimiz bulunmaktadır. İşte tüm bu hizmetlerimiz ve çok daha fazlası için vakit kaybetmeden bizi arayın ve faydalanın.